Бренд DynaPower

В 90-ті роки минулого століття більшість наших співвітчизників – автолюбителів і професіоналів – зробили для себе неймовірне відкриття. Закордонні моторні мастила дозволяли збільшити моторесурс двигуна в рази. Перестало бути дивом долати 300 тисяч км без капремонту, навіть 500, а з ретельним доглядом та надійними двигунами - 1 млн. км і більше.

300 + тис. км
без кап ремонту

Імпорт та поширення таких товарів в Україні стало справою колективу молодих ентузіастів, на той час київських студентів та їх друзів з інших міст України. Так була створена фірма "Динаміка".

Багато з нас разом від самого початку, з 1993 року. Тоді ми були молоді та енергійні, а зараз - просто енергійні. Ми пережили не одну кризу і впевнені, що завжди будемо йти далі, оскільки по-перше: наш пріоритет – повага до наших клієнтів, по-друге, тільки найвища якість продукції, а по-третє, ми приречені на розвиток, оскільки правильно назвали фірму.

20 років
досвіду роботи

"Динаміка" – українська компанія, яка набувши великого досвіду в дистрибуції та вивченні технологій мастильних матеріалів перейшла на новий рівень. Відтепер ми пропонуємо мастила під власною маркою DynaPower. Dyna – частина слова Динаміка, Power – це сила, енергія. 

Мастила виготовляються нашими партнерами в Німеччині, незалежним німецьким підприємством з понад 100-річним досвідом у виробництві мастильних матеріалів. А колектив фірми "Динаміка" має понад 20-річний досвід роботи на українському ринку. Тепер за якість продукції ми відповідаємо власним іменем.

Made in Germany

підприємством з більш ніж 100-річним досвідом
у виробництві мастильних матеріалів

НАША КОМАНДА